Τρίτο ημίχρονο και... μηνύσεις στην Αγ. Παρασκευή!

Τρίτο ημίχρονο και… μηνύσεις στην Αγ. Παρασκευή!

Τρίτο ημίχρονο και μάλιστα πολύ... έντονο είχε η σαββατιάτικη αναμέτρηση της Νίκης Αγίας Παρασκευής με τον Οπούντιο Μαρτίνο για την Α' Φθιώτιδας.

Σύμφωνα με σημερινό δημοσίευμα της ιστοσελίδας «lamianow.gr», ο διαιτητής της αναμέτρησης κ. Παπακωνσταντίνου έχει καταθέσει μήνυση στο ΑΤ Λαμίας για απειλή της σωματικής του ακεραιότητας αλλά και εξύβριση, κατά παράγοντας της γηπεδούχου ομάδας.

Ο τελευταίος φέρεται να αναζητείται στο πλαίσιο του αυτοφόρου, ενώ σύμφωνα με το ίδιο δημοσίευμα, οι άνθρωποι της Νίκης επισημαίνουν πως ότι συνέβη, έγινε εκτός αγωνιστικού χώρου. Σε κάθε περίπτωση πάντως, φαίνεται πως η υπόθεση θα απασχολήσει μέσα στα επόμενα 24ωρα.

Υπενθυμίζεται πως ο Οπούντιος επικράτησε με σκορ 3-1 των γηπεδούχων, σκοράροντας δύο φορές μέσα στο τελευταίο μισάωρο και ενώ η Αγία Παρασκευή είχε ισοφαρίσει στο 61ο λεπτό.