Το «θαυμαστό» ελληνικό ποδόσφαιρο σε όλο του το μεγαλείο! Όπως νωρίτερα σήμερα γράψαμε -και δεν το λέμε μόνο εμείς ασφαλώς, αλλά ολόκληρη η Λαμία– υπάρχει πολύ έντονη φημολογία για το παιχνίδι της ερχόμενης Δευτέρας ανάμεσα σε Ιωνικό και Απόλλωνα Σμύρνης.
Και τι λένε οι φήμες; Πως η ομάδα της Νίκαιας -όπως μας απειλούσαν και οι άνθρωποι της στο μεταξύ μας παιχνίδι- θα δώσουν το προσεχές ματς στην «Ελαφρά Ταξιαρχία» για να πέσει ο ΠΑΣ Λαμία. Μπορεί όλο αυτό να είναι κουβέντα καφενείου; Μπορεί! Την ίδια ώρα όμως η πορεία των αποδόσεων στις στοιχηματικές εταιρίες μας κάνουν να πονηρευόμαστε…
Πως να μην πονηρευόμαστε, όταν αυτή την στιγμή η νίκη του Απόλλωνα προσφέρεται στο 1.57 (!). Μιλάμε για αστεία απόδοση, που αφορά τον… Ολυμπιακό στα παιχνίδια του και όχι την ομάδα που έχει στον πάγκο της τον Μπάμπη Τεννέ. Και είναι ακόμα πιο αστεία η απόδοση, αν σκεφτεί κανείς πως στις 25 Απριλίου η νίκη του Απόλλωνα Σμύρνης είχε φτάσει να προσφέρεται στο 3.25.
Για να διαπιστώσετε και μόνοι σας τι λέμε, δείτε παρακάτω την πορεία της απόδοσης του διπλού στο παιχνίδι της Νίκαιας, σύμφωνα με τις μεταβολές στην στοιχηματική εταιρία Betshop.
![](https://lamiaole.gr/wp-content/uploads/2022/04/Πορεία-διπλού-Απόλλωνα-στην-Νίκαια.jpg)
0
votes
8 Comments
Most Voted
2 years ago
ΑΜΕΣΗ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ!!!!
2 years ago
Επειδή πολύ το ζαλίζουμε, όλα τα λεφτά είναι στη Ριζούπολη και όχι την ερχόμενη Δευτέρα.
Μπορείς να φύγεις με 0-1 και να δείξεις σε όλους (ΑΠΌΛΛΩΝΕς Ιωνικούς, Παναθηναικούς κ’ ΣΙΑ) τα λιόκια σου;
2 years ago
καλή Β εθνική Λαμία εκεί αξίζετε και Δ εθνικη και τοπικο και για ολο αυτο φταινε οι φαντομαδες
2 years ago
Αυτά τα περιμένεις. Ας μην πέφτουμε απ τα σύννεφα. Ας επικεντρωθουμε στο αγωνιστικό κομμάτι το δικό μας. Κάνεις 3 νίκες και είσαι σίγουρα στα μπαράζ.
2 years ago
Και με δύο (Τρίπολη, Ριζουπολη η Ριζουπολη και μέσα με Ατρομητο) εισαι Οκ.
2 years ago
Λοιπον μαγκες, αφηστε τα αξεκδοτα ςυτα, γιατι στο Ελλαδισταν ζειτε. Αυτα ηταν, ειναι και θα ειναι και στο μελλον, σαν δηνοσιες σχεσεις. Εμεις σαν ΠΑΣ Λαμια, εχουμε τη δυνατοτητα, η την ικανοτητα να συναψουμε δημοσιες σχεσεις αυτου του γνωστου σε ολους τυπου;
Εδω τη θελω τη διοικηση, εαν θελει η ομαδα να παραμεινει οντως στη μεγαλη κατηγορια και να μας αποδειξει εμπρακτως, πως ολα οσα ΔΕΝ εκανε απο το καλοκαιρι μεχρι χθες, δεν ηταν προσχεδιασμενα.
Ιδου η αποδειξη. Δυνατοτητες εχει. Ικανοτητα η βουληση δθαθετει;
2 years ago
Το ζήτημα για εμένα & τώρα & παλαιότερα, ειναι η 11δα, η ΑΠΟΔΟΣΗ τους!!!
2 years ago
Φταίμε κι εμείς όμως! Δώσαμε δικαιώματα, όταν χάσαμε εντός από τον Απόλλωνα με 2-1. Αν είχαμε κερδίσει, τώρα θα είχαμε 24 βαθμούς, ο Απόλλωνας 17 και θα είχαμε “κλειδώσει” τουλάχιστον τη θέση του μπαράζ. Σ’ εκείνο το ματς αυτοκτονήσαμε!!!