Μόνο οι κάτοιχοι εισιτηρίων διαρκείας θα έχουν δικαίωμα εισόδου φέτος στο «Αθανάσιος Διάκος» για τα εντός έδρας παιχνίδια του ΠΑΣ Λαμία.
Η ομάδα μας γνωστοποίησε το απόγευμα της Δευτέρας πως δεν θα εκδίδονται μεμονωμένα εισιτήρια, προκειμένου να αποφευχθεί το… μπλέξιμο με τα υγειονομικά πρωτόκολλα και τα rapid tests. Έτσι, ουσιαστικά στο γήπεδο θα έχουν δικαίωμα εισόδου μόνο όσοι έχουν προμηθευτεί κάρτες διαρκείας.
Η διάθεση των τελευταίων, θα συνεχίσει να γίνεται στα γραφεία της ΠΑΕ στην πλατεία Ελευθερίας για λίγες ημέρες ακόμα, από Δευτέρας έως Παρασκευή από τις 10:00 έως τις 17:00. Παράλληλα, συνεχίζεται και η ηλεκτρονική διάθεση μέσω Viva.
Η ανακοίνωση:
Η ΠΑΕ Λαμία ενημερώνει τους φιλάθλους της ότι δικαίωμα εισόδου στους εντός έδρας αγώνες της ομάδας για την αγωνιστική περίοδο 2021-2022 θα έχουν ΜΟΝΟ οι κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας καθώς δεν θα εκδίδονται μεμονωμένα εισιτήρια.
Εισιτήρια διαρκείας για τους εντός έδρας αγώνες του Λαμίας για την αγωνιστική περίοδο 2021-2022 θα διατίθενται για λίγες ακόμη μέρες από τα γραφεία της ομάδας (Πλατεία Ελευθερίας 3, 1ος όροφος) Δευτέρα με Παρασκευή από τις 10:00 μέχρι τις 17:00 και ηλεκτρονικά μέσω της viva,gr στον παρακάτω σύνδεσμο:
https://www.viva.gr/tickets/sports/pae-lamia-2021-22/
0
votes
1 Comment
Most Voted
2 years ago
Προσωπικά θα περίμενα μια κουβέντα από την ΠΑΕ, για τους έχοντες διαρκείας κάθε χρόνο. Φέτος, με την παράλογη απόφαση της Κυβέρνησης, δεν μπορούμε να αγοράσουμε διαρκείας, όποτε δεν μπορούμε να είμαστε δίπλα στην ομάδα μας.
Θα μπορούσε να πιεστή από όλες τις ΠΑΕ η Κυβέρνηση, να μην προβεί σε τέτοια διχαστική απόφαση για τους φιλάθλους, να εφαρμόσει ότι για υπόλοιπες συγκεντρώσεις.
Όλοι βλέπουμε, τι γίνετε στα περισσότερα γήπεδα της Ε.Ε & όχι μόνο…
Όχι πολιτική στον Αθλητισμό!