Ακολουθήστε μας:

ΕΠΣ Φθιώτιδας

Ξεκινάει με ντέρμπι η Αταλάντη!

Με εντός έδτας παιχνίδι, θα ξεκινήσει η φετινή… περιπέτεια της Αταλάντης στην Γ’ Εθνική.

Η πολυαναμενόμενη κλήρωση του πρωταθλήματος, πραηματοποιήθηκε το πρωί της Πέμπτης στα γραφεία της ΚΕΔ/ΕΠΟ, εκεί που οι Λοκροί -και οι αντίπαλοι τους- έμαθαν το πρόγραμμα τους. Βάσει αυτού λοιπόν, η τρίτη συνεχόμενη παρουσία του ΑΠΟ Αταλάντης στην τρίτη κατηγορία, θα ξεκινήσει με εντός έδρας παιχνίδι. Και τι παιχνίδι;

Στο στερεοελλαδίτικο ντέρμπι της πρεμιέρας, το φθιωτικό σύνολο θα φιλοξενήσει τον Αμβρυσσέα Διστόμου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 3ου ομίλου:

1η /12η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη – Ηρακλής Λάρισας
ΠΟ Ελασσόνας – ΠΟ Φήκης
Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Υπάτου
Θησέας Αγριάς – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αταλάντη – Αμβρυσσέας Διστόμου
Αετός Μακρυχωρίου – Δήμητρα Ευξεινούπολης

2η /13η αγωνιστική
ΠΟ Ελασσόνας – Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Λάρισας – Ατρόμητος Παλαμά
ΠΟ Φήκης – Θησέας Αγριάς
ΑΟ Υπάτου – Αταλάντη
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αετός Μακρυχωρίου
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου

3η /14η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη – Ατρόμητος Παλαμά
Θησέας Αγριάς – ΠΟ Ελασσόνας
Αταλάντη – Ηρακλής Λάρισας
Αετός Μακρυχωρίου – ΠΟ Φήκης
Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Υπάτου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

4η /15η αγωνιστική
Θησέας Αγριάς – Νέα Αρτάκη
Ατρόμητος Παλαμά – Αταλάντη
ΠΟ Ελασσόνας – Αετός Μακρυχωρίου
Ηρακλής Λάρισας – Δήμητρα Ευξεινούπολης
ΠΟ Φήκης – Αμβρυσσέας Διστόμου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΟ Υπάτου

5η /16η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη – Αταλάντη
Αετός Μακρυχωρίου – Θησέας Αγριάς
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Ατρόμητος Παλαμά
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΠΟ Ελασσόνας
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας
ΑΟ Υπάτου – ΠΟ Φήκης

6η /17η αγωνιστική
Αετός Μακρυχωρίου – Νέα Αρτάκη
Αταλάντη – Δήμητρα Ευξεινούπολης
Θησέας Αγριάς – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ατρόμητος Παλαμά – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΠΟ Ελασσόνας – ΑΟ Υπάτου
Ηρακλής Λάρισας – ΠΟ Φήκης

7η /18η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη – Δήμητρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αετός Μακρυχωρίου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αταλάντη
ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς
ΠΟ Φήκης – Ατρόμητος Παλαμά
Ηρακλής Λάρισας – ΠΟ Ελασσόνας

8η /19η αγωνιστική
Αμβρυσσέας Διστόμου – Νέα Αρτάκη
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αετός Μακρυχωρίου – ΑΟ Υπάτου
Αταλάντη – ΠΟ Φήκης
Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Λάρισας
Ατρόμητος Παλαμά – ΠΟ Ελασσόνας

9η /20η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΑΟ Υπάτου – Αμβρυσσέας Διστόμου
ΠΟ Φήκης – Δήμητρα Ευξεινούπολης
Ηρακλής Λάρισας – Αετός Μακρυχωρίου
ΠΟ Ελασσόνας – Αταλάντη
Ατρόμητος Παλαμά – Θησέας Αγριάς

10η /21η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου – Νέα Αρτάκη
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΠΟ Φήκης
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ηρακλής Λάρισας
Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΠΟ Ελασσόνας
Αετός Μακρυχωρίου – Ατρόμητος Παλαμά
Αταλάντη – Θησέας Αγριάς

11η /22η αγωνιστική
ΠΟ Φήκης – Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Υπάτου
ΠΟ Ελασσόνας – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Ατρόμητος Παλαμά – Αμβρυσσέας Διστόμου
Θησέας Αγριάς – Δήμητρα Ευξεινούπολης
Αταλάντη – Αετός Μακρυχωρίου

Καντε κλίκ για σχόλιο

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

ΕΠΣ Φθιώτιδας