Ακολουθήστε μας:

ΕΠΣ Φθιώτιδας

Τα φώτα στον Σταυρό, δύσκολες έξοδοι για Ολ. Λαμίας – Στυλίδα

Με την 13η αγωνιστική συνεχίζεται το Σάββατο η Α’ Φθιώτιδας, της οποίας το πρόγραμμα γνωστοποίησε την Πέμπτη (16/12) η ΕΠΣ Φθιώτιδας.

Η ΕΠΣΦ ανακοίνωσε το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε Α’ και Β’ Φθιώτιδας. Εκεί ξεχωρίζει το παιχνίδι του Αστέρα Σταυρού με την Προοδευτική Λάρυμνας, καθώς και η δύσκολες έξοδοι του Ολυμπιακού Λαμίας στην έδρα του Ρεγγινίου και της πρωτοπόρου Στυλίδας στην Αγία Παρασκευή.

Εν τω μεταξύ, σε δύο δόσεις -όπως πάντα- θα διεξαχθεί η 11η αγωνιστική της Β’ Φθιώτιδας, με ένα παιχνίδι το Σάββατο και τα υπόλοιπα την Κυριακή.

Αναλυτικά:

13η αγωνιστική Α Φθιώτιδας

Σάββατο, 18 Δεκεμβρίου (15:00)

Οπούντιος Μαρτίνου – Άρης Αγ. Κων/νου (γήπεδο Μαρτίνου)
Ρεγγίνι – Ολυμπιακός Λαμίας (γήπεδο Ρεγγινίου)
Καλύβια – Δάφνη Λιβανατών (γήπεδο Νέου Κρικέλλου)
Αστέρας Σταυρού – Προοδευτική Λάρυμνας (γήπεδο Σταυρού)
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Στυλίδα (γήπεδο Αγ. Παρασκευής)
Ευρυτανικός – Ηράκλεια 0-3 α.α.

Ρεπό: Μαλεσίνα

11η αγωνιστική Β Φθιώτιδας

Σάββατο, 18 Δεκεμβρίου (15:00)

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Κεραυνός Βαθυκοίλου (γήπεδο Μεγ. Βρύσης)

Κυριακή, 19 Δεκεμβρίου (15:00)

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Ελατειακός (γήπεδο Αρκίτσας)
Καλαπόδι – Σκάρφεια (γήπεδο Καλαποδίου)
Αετός Μενδενίτσας – Παρνασσός Αμφίκλειας (γήπεδο Μώλου)
Αγρότης Τραγάνας – Κομνηνός Κόμνηνας (γήπεδο Τραγάνας)
Ατσαλένιος Πετρωτού – Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς (γήπεδο Αμουρίου)
ΑΕ Μακ/μη Σπερ/δα 2010 – Όμβρος Ομβριακής (γήπεδο Μακρακώμης)
Αχιλλέας Δομοκού – Αναγέννηση Γιαννιτσούς (γήπεδο Δομοκού)
Θύελλα Ροδωνίας – Τσούκα (γήπεδο Ροδωνιάς)
Πελασγιακός – Εθνικός Κομποτάδων (γήπεδο Πελασγίας)
Δίβρη – Ηρακλής Ροδίτσας (γήπεδο Δίβρης)
Λιανοκλάδι – ΠΑΟ Ανθήλης (γήπεδο ΕΠΣΦ)
Μεξιατικός – ΑΕ Εχιναίων (γήπεδο Μεξιατών)

Ρεπό: Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Γλύφα

Advertisement
Καντε κλίκ για σχόλιο

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

ΕΠΣ Φθιώτιδας