Ακολουθήστε μας:

ΛΑΜΙΑ ΟΛΕ

Ρε Τσαγκαράκη πλάκα μας κάνεις;

Τελείωσε το ματς στην Τούμπα και δεν ξέρεις αν θες να γελάσεις, ή να κλάψεις! Διότι αυτά που βιώσαμε στο αποψινό παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ είναι σοβαρά και προκαλούν τόσο τα… νεύρα σου που σε πιάνει νευρικό!

Πως δηλαδή να μην σε πιάνει νευρικό όταν όλη η Ελλάδα βλέπει τον πάγκο του ΠΑΟΚ να ορμάει στον Σιμόν, άνθρωπο από το τεχνικό τιμ να τον χτυπάει και ο αστείος κ. Τσαγκαράκης να τιμωρεί τον Ισπανό άσο της Λαμίας; Προσοχή ΜΟΝΟ τον παίκτη και ενώ έχει γίνει σύρραξη.

Πως πρέπει να αντιδράσεις όταν βλέπεις πεντακάθαρα τον Κοτάρσκι να κρατάει τα πόδια του Μποάκι και τον κ. Τσαγκαράκη να αποβάλει τον παίκτη της Λαμίας με απευθείας κόκκινη;

ΡΕ ΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ;

ΡΕ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ! Είμαστε και εμείς στο μπουρδέλο το πρωτάθλημα σας, δείχτε μας επιτέλους έναν στοιχειώδη σεβασμό ρε αλήτες…

Πάλι τα VAR δεν λειτουργούσαν; Πάλι με την ίδια ομάδα; Είχαν άδεια όλοι αυτοί που μπήκαν μέσα στο γήπεδο; Σας σιχαθήκαμε πια ρε! ΦΤΑΝΕΙ!!!

Advertisement
8 Σχόλια

8 Comments

  1. Λαμιώτης

    12/09/2022 at 8:37 μμ

    ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΊΣΚΟΥΝ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!! ΕΠΙΤΙΔΕΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΘΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ;;;; ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΜΑΣ ΣΦΑΞΑΝΕ ΠΕΝΤΑΚΆΘΑΡΟ ΓΚΟΛ ΕΓΙΝΕ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΦΑΟΥΛ. ΣΗΜΕΡΑ ΚΊΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΜΕ ΜΑΖΕΜΕΝΟ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟ ΤΕΡΜΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ ΜΑΣ!!! ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΦΈΤΟΣ!!! ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΉΜΑΤΟΣ!!! ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΘΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΜΕΤΡΑ!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΜΑΣ!!! ΤΕΡΜΑ ΠΙΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ!!!

  2. Νικος

    12/09/2022 at 9:22 μμ

    Στην περίπτωση του Σιμόν έχεις δίκιο. Στην περίπτωση του Μποακι είναι κίτρινη. Ο Βαριστας απλά έκανε δημοσιες σχέσεις στην πλάτη της Λαμίας υποδεικνυοντας κόκκινη. Αν δεν είχε χτυπήσει ο τέρμας, δεν θα έβγαινε καμία κόκκινη. Περαστικά στο παλικάρι

  3. ΗΒ

    12/09/2022 at 9:51 μμ

    ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΣΦΠ,ΑΕΚ,ΠΑΟΚ,ΠΑΟ,ΑΡΗΣ…ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΤΡΩΝΕ ΤΗ ΜΙΑ ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ,ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ, ΠΩΣ ΘΑ ΕΥΝΟΗΘΟΥΝ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΛΠ.Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ,ΣΚΟΡΠΑΝΕ ΕΚΑΤΟΜΜΎΡΙΑ ΚΑΙ ΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ..ΠΛΑΚΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΠΕΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ..ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΗΓΥΡΊΖΟΥΝ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΤΗ ΛΑΜΙΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ,ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕΣ.. ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ!! ΑΝ ΒΡΟΥΜΕ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΣΚΟΡΑΡΙΣΜΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΛΑΚΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΟΛΟΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑΡΑ ΜΑΣ,ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΈΡΧΟΝΤΑΙ!!!

    • Παναγιώτης

      12/09/2022 at 10:11 μμ

      Ξέρετε ποιοι ορίζουν τους διαιτητές.
      Μήπως, τελικά, δεν είναι τόσο φίλοι μας όσο νομίζουν μερικοί μέσα στην ομάδα;

      • Νικος

        13/09/2022 at 2:54 μμ

        Ακριβώς φίλε μου.

  4. Ζιο

    12/09/2022 at 10:05 μμ

    Αυτά που έγιναν στην Τούμπα σήμερα μιας και βρισκομουν στα επίσημα μας πάνε πολλά χρόνια πίσω.. Τραμπουκισμοι,βρισιές χτυπήματα σε ποδοσφαιριστη της Λαμίας χωρίς καμία τιμωρία, κόσμος να μπαίνει και να βγαίνει στον αγωνιστικό χώρο ΤΣΊΡΚΟ ΜΕΝΤΡΑΝΟ.. ΝΤΡΟΠΉ ΣΤΗΝ ΕΠΟ..ΑΝΑΘΕΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΑΝΑ ΒΆΛΑΝΕ ΤΟΝ ΑΝΕΚΔΙΗΓΗΤΟ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΣΤΗΝ Α ΕΘΝΙΚΉ.. ΕΊΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΚΑΙ ΓΡΑΜΙΣΤΑΣ..

  5. filathlos

    13/09/2022 at 8:56 πμ

    Δεν γίνεται να μη τιμωρούν τον βοηθό του Λουτσέσκου για την αγκωνιά. Ούτε διαιτητής, ούτε βαρ, ούτε 4ος δεν το είδαν; Σήμερα ήταν η Λαμία, χτες άλλη μικρομεσαία, αύριο κάποια άλλη. Δυστυχώς όσο οι λεγόμενες μικρές ομάδες δεν είναι ενωμένες και δεν επαναστατούν, τα ίδια θα γίνονται (να θυμηθούμε τι έγινε με τις κολοτούμπες στις εκλογές της λίγκας;)

    • Λαμιώτης

      13/09/2022 at 10:37 πμ

      ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΌ!!! ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ…ΑΛΛΑ ΑΣ ΦΕΡΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟ ΣΤΗΝ SUPERLEAGUE ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΠΟΥ ΕΝΩ ΕΙΧΑΝΕ ΣΥΜΦΩΝΉΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΏΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΟΙ ΠΡΌΕΔΡΟΙ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΑ ΒΓΆΛΟΥΝ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΜΑΣ….ΜΟΛΙΣ ΚΟΥΝΗΣΕ ΤΟ ΔΆΧΤΥΛΟ ΣΤΟΝ ΚΩΣΤΟΥΛΑ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ ΜΕΡΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ ΤΟΥ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΜΑ ΘΥΜΑΣΑΙ;;; ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΒΓΗΚΕ Ο ΜΠΕΟΣ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΡΟΜΠΑ ΔΗΜΟΣΊΩΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΤΡΕΧΕ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΕΙ Ο ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ. ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ….ΜΕΤΑ ΤΑ ΠΕΡΣΙΝΆ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ…. ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΣΑΜΑΡΕΊΤΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ