ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ΑΝΑΝΦΙΣΒΗΤΗΤΟ, ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΩΝ ΠΛΕΙΑΟΥΤ, ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΟΝΤΩΣ ΠΡΟΣΘΗΚΕΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΩΡΑ, ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΠΟΥ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ.
ΕΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΙΠΟΛΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ, ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΙ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ, ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗ ΝΙΚΗ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ, ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΑΛΛΟΝ ΑΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ’ ΕΥΧΗΝ
ΠΑΣ Λαμία
Βόκολος: «Σοβαροί και συγκεντρωμένοι μέχρι τέλους»
ΠΑΣ Λαμία
-
Στην τελική ευθεία για δύο
Προχωράει ο μεταγραφικός σχεδιασμός του ΠΑΣ Λαμία, που μέσα στα επόμενα 24ωρα θα έχει...
-
Γράφουν για Σάντμπεργκ οι Σουηδοί
Στο ρεπορτάζ του ΠΑΣ Λαμία έβαλε δημοσίευμα από τη Σουηδία τον Σάιμον Σάντμπεργκ. Πρόκειται...
-
Από τον ΠΑΣ Λαμία… στις Νηρηίδες η Πενταγιώτη!
Μεταγραφή από την… αντίπαλο Λαμία, έκανε η ομάδα των Νηρηίδων. Συγκεκριμένα ενόψει της δύσκολης...
-
Ο Ηρακλής τσεκάρει Κορνέζο
Για ενδιαφέρον του Ηρακλή για την απόκτηση του Γιώργου Κορνέζου, κάνει λόγο σημερινό δημοσίευμα....
0
votes
1 Comment
Most Voted
1 year ago
ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ΑΝΑΝΦΙΣΒΗΤΗΤΟ, ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΩΝ ΠΛΕΙΑΟΥΤ, ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΟΝΤΩΣ ΠΡΟΣΘΗΚΕΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΩΡΑ, ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΠΟΥ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ.
ΕΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΙΠΟΛΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ, ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΙ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ, ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗ ΝΙΚΗ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ, ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΑΛΛΟΝ ΑΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ’ ΕΥΧΗΝ