![](https://lamiaole.gr/wp-content/uploads/2023/02/Βόκολος-01.jpg)
![](https://lamiaole.gr/wp-content/uploads/2024/01/lamiaole-logo-copy.png)
![Yannis](https://lamiaole.gr/wp-content/plugins/wp-user-avatar/deprecated/wp-user-avatar/images/wpua-96x96.png)
![Φριξος](https://lamiaole.gr/wp-content/plugins/wp-user-avatar/deprecated/wp-user-avatar/images/wpua-96x96.png)
Συμφωνώ απόλυτα με τους παραπανω. Θεωρώ ότι η καθυστέρηση και το πολύ ψάξιμο, ίσως στο τελος να τρέχουμε, γιατί οι ελλείψεις για τον εμπλουτισμό της ομαδας με το κατάλληλο έμψυχο υλικό, είναι αρκετές και γνωστές,οπως: Εκτος του καλου γκολκηπερ, χρειαζόμαστε εάν στοπερ ανταγωνιστή των δύο που εχουμε, ενα αριστερο μπακ αντικαταστατη του Αμπαντα που τον αφήσαμε, έναν αμυντικό μέσο μπροστά από τα στοπερ, έναν επιτελικό μέσο που μέρα τη φυγή του Πιτι δεν είχαμε, ένα τουλάχιστον εξτρεμ διεμβολιστη και κυριως έναν γκολτζη που ποτέ δεν αξιωθηκαμε να δούμε και μακάρι αυτός να είναι ο Αλεξιτς από τον Ηρακλη, η οποίος άλλος, αρκεί να ξέρει να στέλνει τη μπάλα στα διχτυα.
Ως εκ τούτου, 0ρεπει “ο τραχανας” που είναι απλωμένοι, να μαζευτεί αμεσα, γιατί ο χρονος είναι χρήμα, αρκεί να μη γίνει κρίμα και φετος.
0
votes
3 Comments
Most Voted
1 year ago
H σημαντικότερη μεταγραφή θα είναι αυτή του τερματοφύλακα….τι θα πει “με παραστάσεις από super league”, back up του Κοσέλεφ κλπ.
Χρειάζεται παίκτης με ηγετική προσωπικότητα, καλό χειρισμό με τα πόδια και με έξοδο….κοντολογής ακριβός.
1 year ago
Σωστοοοος
1 year ago
Συμφωνώ απόλυτα με τους παραπανω. Θεωρώ ότι η καθυστέρηση και το πολύ ψάξιμο, ίσως στο τελος να τρέχουμε, γιατί οι ελλείψεις για τον εμπλουτισμό της ομαδας με το κατάλληλο έμψυχο υλικό, είναι αρκετές και γνωστές,οπως: Εκτος του καλου γκολκηπερ, χρειαζόμαστε εάν στοπερ ανταγωνιστή των δύο που εχουμε, ενα αριστερο μπακ αντικαταστατη του Αμπαντα που τον αφήσαμε, έναν αμυντικό μέσο μπροστά από τα στοπερ, έναν επιτελικό μέσο που μέρα τη φυγή του Πιτι δεν είχαμε, ένα τουλάχιστον εξτρεμ διεμβολιστη και κυριως έναν γκολτζη που ποτέ δεν αξιωθηκαμε να δούμε και μακάρι αυτός να είναι ο Αλεξιτς από τον Ηρακλη, η οποίος άλλος, αρκεί να ξέρει να στέλνει τη μπάλα στα διχτυα.
Ως εκ τούτου, 0ρεπει “ο τραχανας” που είναι απλωμένοι, να μαζευτεί αμεσα, γιατί ο χρονος είναι χρήμα, αρκεί να μη γίνει κρίμα και φετος.