ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΥΡΙΕ”ΚΟΥΓΙΑ”, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ, ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΗ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝΥΣΕΤΕ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΗΣ ΛΑΜΙΑΣ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝΥΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΤΕΛΕΤΙΤΣ, ΠΟΥ ΕΝΩ ΤΟΝ ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΙΚΤΗ, ΔΕΝ ΣΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΤΣΟΥΞΕ ΤΟ ΓΜΚΟΛ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΟΝΕΣΕ. ΑΡΑΓΕ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟ. ΧΑ, ΧΑ, ΧΑ,
Οι υπόλοιποι
Κούγιας: «Αλήτης ο Συρογιάννης»!
Οι υπόλοιποι
-
Τελικά… στα Χανιά ο Μάλτσι
Μπορεί στο τέλος της προηγούμενης σεζόν ο Φλοσάρντ Μάλτσι να όδευε προς… Ινδία, ωστόσο...
-
Ξεκίνησε ο Αστ. Σταυρού (pics)
Με όρεξη για δουλειά και πολλά χαμόγελα, ο Αστέρας Σταυρού επέστρεψε το απόγευμα της...
-
Οριστικά στον Λεβαδειακό ο Παπαδόπουλος
Τη φανέλα του Λεβαδειακού θα φοράει και με τη… βούλα τη νέα σεζόν ο...
-
Πολύ κοντά σε Μπέλιτς η Μαλεσίνα!
Έτοιμη να ολοκληρώσει μια από τις μεγαλύτερες μεταγραφές της ιστορίας της είναι η Μαλεσίνα,...
0
votes
1 Comment
Most Voted
3 years ago
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΥΡΙΕ”ΚΟΥΓΙΑ”, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ, ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΗ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝΥΣΕΤΕ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΗΣ ΛΑΜΙΑΣ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝΥΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΤΕΛΕΤΙΤΣ, ΠΟΥ ΕΝΩ ΤΟΝ ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΙΚΤΗ, ΔΕΝ ΣΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΤΣΟΥΞΕ ΤΟ ΓΜΚΟΛ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΟΝΕΣΕ. ΑΡΑΓΕ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟ. ΧΑ, ΧΑ, ΧΑ,