Ακολουθήστε μας:

Τμήματα υποδομής

Φυσιολογική ήττα από τον Άρη

Η εντός του προγράμματος την Κυριακή για την Κ17 της Λαμίας στη Θεσσαλονίκη.

Οι νεαροί ποδοσφαιριστές της ομάδας μας, ηττήθηκαν με σκορ 3-1 την αντίστοιχη ομάδα του Άρη.

Γνωρίζοντας εξαρχής τη διαφορά δυναμικότητας, τα παιδιά της Λαμίας είχανε καλή εικόνα. Μάλιστα προηγήθηκαν στο σκορ. Ωστόσο εν συνεχεία ο Άρης βρήκε τρία τέρματα και πανηγύρισε τη νίκη.

1 Comment

1 Comment

1. Γιώργος

06/12/2021 at 2:56 μμ

Για την ιστορία…κάπως έτσι είναι η πληροφόρηση για το παιχνίδι Άρης -Λαμια κ17.Η πραγματικότητα όμως έχει ως εξής: τυγχάνει να έχω παρακολουθήσει όλους τους αγώνες της κ17 της Λαμίας τόσο εντός όσο και εκτός έδρας διαπίστωσα ότι τα αποτελέσματα των αγώνων τα διαμορφώνει αυστηρά και μόνο η διαιτησία.Σχετικα με το παιχνίδι με τον Άρη η Λαμία προηγούνταν 0-1 στο ημίχρονο έτυχε να ακούσω φίλαθλο του Άρη να ενημερώνεται για τα ονόματα των διαιτητών και στη συνέχεια να τηλεφωνεί και μιλώντας με έντονο ύφος να λεει τα εξής:”κοίτα μη χάσουμε το ματς εξαιτίας αυτού του π@π@ρ@ ,σε καθιστώ υπεύθυνο”.Βγαίνοντας στο δεύτερο ημίχρονο τα παιδιά μας παίζοντας εξαιρετικά ο διαιτητής κατάφερε με πολλά σφυρίγματα φάουλ,κίτρινες κάρτες,δύο πέναλτι εκ των οποίων το ένα ανύπαρκτο και δίνοντας λανθασμένη επανάληψη αφού αποκρουστηκε από τον τερματοφύλακα μας κατάφερε να ανατρέψει το αποτέλεσμα ικανοποιώντας … τον εντολέα του .Τα συμπεράσματα δικά σας !!! Ευχαριστώ